top of page
plocha_mrizka.png

Tříměsíční nebo půlroční intenzivní kurz pro studenty základních (10–15 let) a středních škol s individuálním přístupem (vyučujeme najednou maximálně 3 osoby).

Photoshop

Illustrator

InDesign

Začínáme už 2. 1. 2023!

Po dobu trvání kurzu zpracováváme několik témat, během kterých se seznámíte s celým tvůrčím procesem navrhování a zorientujete se v klíčových nástrojích stěžejních grafických programů Adobe Photoshop, Illustrator a InDesign. Osvojíte si efektivní postupy a techniky, díky kterým získáte schopnosti pro plné využití vaší kreativity.

Výstupem budou projekty, které si můžete vytisknout nebo publikovat online. Ideální příprava pro přijímací zkoušky na střední, vyšší odborné nebo vysoké školy uměleckého zaměření.

Kurzy jsou koncipované vždy na minimálně tři měsíce. Den a čas se pokusíme přizpůsobit Vašim potřebám, záleží na dohodě. Přihlásit je možné kdykoliv v průběhu roku. Kurzy probíhají na adrese studia.

Ke stažení:

Kurz je zaměřen na 2D grafiku s přesahem do:

Cena a platba

Cena za tříměsíční kurz je 9400 Kč, za půl roku 13990 Kč včetně DPH. V ceně jsou zahrnuté konzultace i mimo dobu trvání kurzu a aktivity spojené se zpracovávaným tématem (např. knihvazačský kurz, vstup do muzea, exkurze v tiskárně). Platit lze měsíčně, čtvrtletně nebo pololetně. Po vyplnění přihlášky vám bude zaslána faktura. 

Přihláška na kurz počítačové grafiky 2023

bottom of page