plocha_mrizka.png

Tříměsíční nebo půlroční intenzivní kurz pro studenty základních (10–15 let) a středních škol s individuálním přístupem (vyučujeme najednou maximálně 3 osoby).

Photoshop

Illustrator

InDesign

Začínáme už 2. 1. 2023!

Po dobu trvání kurzu zpracováváme několik témat, během kterých se seznámíte s celým tvůrčím procesem navrhování a zorientujete se v klíčových nástrojích stěžejních grafických programů Adobe Photoshop, Illustrator a InDesign. Osvojíte si efektivní postupy a techniky, díky kterým získáte schopnosti pro plné využití vaší kreativity.

Výstupem budou projekty, které si můžete vytisknout nebo publikovat online. Ideální příprava pro přijímací zkoušky na střední, vyšší odborné nebo vysoké školy uměleckého zaměření.

Osnova prvního tématu pro období leden–březen ke stažení:

Kurzy pro mladší žáky probíhají ve čtvrtek od 16.00 do 18.00. Pro starší probíhají v pondělí a ve středu od 16.30 do 18.30 na adrese studia.

Kurz je zaměřen na 2D grafiku s přesahem do:

Cena a platba

Cena za tříměsíční kurz je 9400 Kč, za půl roku 13990 Kč včetně DPH. V ceně jsou zahrnuté konzultace i mimo dobu trvání kurzu a aktivity spojené se zpracovávaným tématem (např. knihvazačský kurz, vstup do muzea, exkurze v tiskárně). Platit lze měsíčně, čtvrtletně nebo pololetně. Po vyplnění přihlášky vám bude zaslána faktura. 

Přihláška na kurz počítačové grafiky 2023